Autoserwis Brzeziny Potrzebujesz pomocy z samochodem? Zadzwoń: 46 874 26 38, 605 967 683
O firmie

O firmie

Jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu, zatrudniającą zespół wykwalifikowanych fachowców. W połączeniu z najnowszym, stale serwisowanym i kalibrowanym wyposażeniem, daje to gwarancję najwyższej jakości wykonywanych usług. Jeżeli chcesz mieć pewność bezpiecznej i bezproblemowej eksploatacji swojego auta, już teraz umów się na kompleksowy przegląd. Sprawdzimy stan wszystkich podzespołów twojego samochodu i udzielimy porad zapewniających jego długoletnią eksploatację.

Motoryzacja to nasza pasja!

Nasze centrum jest miejscem, gdzie każdy z klientów spotka się z profesjonalną i miłą obsługą. Nasi pracownicy to najlepsi, sprawdzeni oraz certyfikowani specjaliści posiadający lata praktyki w naprawianiu samochodów.

Dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój firmy zapewniamy naprawy przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Z naszego centrum wyjechało bardzo wiele samochodów. Ich właściciele podkreślają fachowość dokonanych napraw i dbałość o szczegóły, wracają do nas po latach.

Na swoją pozycję na rynku zapracowaliśmy nie tylko jakością wykonywanych napraw, ale także uczciwym podejściem do klientów.

Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie dotyczące wyceny lub procesu naprawy pojazdu.

Mapa dojazdu